30 Ocak 2017 Pazartesi

DÜŞÜYORUZ..!

♡ Hiçbir kadın bir erkeği bu biçim sevmedi dedi şarkı!
Olmaz olsundu böyle sevmek.
Deniz Aslan'ın sevme biçimini örnek almayın hayatınız kayar.
Bu biçim ne biçim deli gız!?

♡ Sevdiği kadın başka bir adama evlenme teklif edince tamamen kaybettiğini anlayan Tuna Ertürk başka aşka yelken açtı. Doktor tavsiyesi olduğu için mi bıraktı? İnsan Aşık olduğu kadından doktor istedi diye vazgeçer mi?
Tuna Çok uzağa gitmedi.  Yiğit'in kız kardeşine aşık oldu. Bunu geçen hafta yazmıştım değil mi. Hep senaryo mu kendini tekrarlayacak birazda ben;)
Yiğit Balcı ve Tuna Ertürk akraba olacak öyle mi?? Hmm.. Peki.

♡ İçindeki Yiğit Balcı aşkını sonlandıramayan İrem Gündoğan nasıl oluyorda Deniz Aslan'a iyimser yaklaşıp onu özleyebiliyor?
Nefretin artması gerekmez miydi?
Deniz'i özlediğini söyleyen İrem nasıl oluyorda Yiğit Balcı'nın aşk oyunu teklifini tereddütsüz kabul edebiliyor? "Soru Havuzu"

♡ Aşk oyunu demişken
Yiğit Balcı 'nın Deniz'i üzmemek için başvurduğu aşk oyununu sevmedim.
Hastalığını saklamasını anlarım, Deniz'i kendinden uzaklaştırıp Tuna'yla Deniz'in sevgili olmasını sağlamasını da anlarım ama İrem'le aşk oyununa HAYIR!
İrem'i sevmediğim için değil, Yiğit Balcı'nın duruşuna yakışmayacağı için.
Umarım bu yoldan dönerler.

Yiğit 'in aşk oyunu fikrine Tuna dahil olmazken İrem balıklama atladı. Şaşırmadım İrem'e. Yiğit'le olmak dışında bir gayesi yok. Görsel olarak yakışıyorlar ama olacak iş değil.
Simya olmasaydı bu oyunu Tuna'da kabul ederdi eminim.


 Ofistekiler müthiş :) Yaşanamayan Yiğit♡Deniz aşkını bizim gibi izleyip yorum yapıyorlar. TuDenci olduklarını düşünüyorum zira her seferinde Yiğit'e karşı yüklenme var. Hiçbir şekilde Yiğit'i dinlemiyorlar.

☆ Sen git kendini aldat Yiğit Balcı :))
Güzel sahneydi, güldürdü.
Fragmanda Deniz'in Yiğit'in kafasında vazo kırdığını gördüğümde senaristler her bölüm Zeynep Çamcı'ya Gökhan Alkan'ı dövdürüyor senaryo diye yedirmeye çalışıyorlar dedim. Tokat, yakasına yapışmalar, vazo kırmalar N'oluyoruz..
Bilenmemi var :))
Ne çektin be Gökhan Alkan/ Yiğit Balcı

Yiğit 'in kolyesi♡
Deniz evlenme teklif ederken parmağına toka takmıştı.  Toka ve onun yerine alınan yüzüğü kolyesine takmış yüreği gözleri kadar güzel olan Balcı. Yüzüğün kolyeye takılması alıştığımız bir görüntü ama o toka neydi.. Yazarken dahi gözlerim doluyor. Yok böyle kıymet!
Yiğit'in hastalığını, yaşamak için büyük sabırla beklediği ama yaşayamadığı aşkını düşündükçe... Umarım ölüm olmadan final yaparlar yoksa fena dağılırım.


Final söylentileri var bilmem ne kadar doğru. Senaryo kötü ilerliyor olabilir, beni fazlasıyla yormuş, sinirlendirmiş ve üzmüş olabilir ama yine de bitmesini istemiyorum. Diziye bayıldığımdan değil tabii. Oyuncuların elinde bekleyen yeni iş varsa Seviyor Sevmiyor bugün bitsin ama eğer yoksa böyle devam etsin.
Bitmesin diyorumda bu reytingle zor. O neydi öyle!!!!
Sonumuz hayrolsun.

. .Yazıya başlık düşünüyordum buldum "DÜŞÜYORUZ"  ..

♡   ♡   ♡   ♡   ♡  ♡ ♡ ♡


İnsan karar vererek aşık olmaz. Sadece bir bakar, olmuş.


1 yorum:

rose pearl dedi ki...

su senaristlerin nadiren de olsa yigit ve denize yazdiklari o guzel sahnelerin sayisi cok daha fazla olsa bu duruma gelmezdik sanirim. Denizin resimlerle yigiti sahile getirmesi ne guzeldi ne romantikti ama tabi hemen bu mutluluk size fazla dediler bir sonraki sahnede yigitin irem ve tunaya soylediklerini duyduk. Her yerde final soylentileri var yidene doyamasak da insallah cok guzel bi final izleriz.